oSala

Gimenei, Mājai, Dārzam...

Īstermiņa aizdevumi

Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu!

Citus piedāvājumus skatīt šeit >>>

 


Auns

Tā kā Jūsu planēta Marss atradīsies savā zenītā, tad 2013.gads auniem nesīs konkurētspēju daudzās dzīves jomās. Jūsu izturība palīdzēs īstenot nospraustos mērķus daudz ātrāk nekā kolēģiem, un tas viņus pārsteigs. Jau februārī Jūs būsiet atalgoti par labi padarīto darbu. Arī pavasarī Jūs sagaida ienesīgi piedāvājumi. Šo prognozi varat dubultot, ja Jums ir mākslinieka talants.

Mīlas horoskops

Šajā gadā auni varēs dziļi ieelpot un atslābināties. Jūsu personiskās attiecības nepārņems krīze kā daudzām citām horoskopa zīmēm. Ja Jūs esat vientuļš, tad planētas prognozē nejaušu tikšanos ar labu cilvēku. Pārliecinieties, ka izskatieties par visiem 100%, jo laimīgais gadījums nav aiz kalniem. Pieņemiet jebkurus ievērības cienīgus piedāvājumus, jo tie var palielināt Jūsu laimes izredzes.

Finanšu horoskops

2013. gadā auniem manāmi uzlabosies finanšu situācija, bet tāpat tērējiet to uzmanīgi. Tāpat, tas nav labākais gads, lai streikotu. Pirmajā gada pusē iespējama atlaišana no darba, tāpēc nepieciešams nodarboties ar savu izdevumu revīziju. Vasarā lielākā daļa aunu jutīsies optimistiski noskaņoti par savu finansiālo nākotni. Bagātības planēta Jupiters, Jums dos iespēju atdot parādus. Savukārt zvaigznes šajā gadā neiesaka investēt līdzekļus nekustāmajā īpašumā vai sākt jaunu biznesu. Nevajadzētu iesaistīties riskantos darījumos.

Veselības horoskops

Veselības jomā gads būs labvēlīgs, izņemot savas vājības un slinkumu. Kaut gan šī horoskopa zīme ir pelnījusi nelielu pārtraukumu pēc iepriekšējā saspringtā grafika, kaut gan Jūs nesteidzaties piedalīties fitnesa programmās. Auna zīmē dzimušajiem ir nosliece uz lieko enerģiju, tāpēc iesakām nedzert daudz kafijas. Piedalieties sporta aktivitātēs, kuras tiek veiktas dabā.

Vērsis

Lielāko 2013.gada daļu vērsis neatlaidīgi strādās, bet pirmos trīs mēnešus negaidiet dividendes. Iespējams būs nepieciešams ieguldīt daudz vairāk pūļu, lai iegūtu to pašu peļņu kā iepriekšējā gadā. Nevajag paļauties uz kredīta paņemšanu. 2013. gads nav tas labākais gads karjeras maiņai. Šajā gadā Jūs liekat pamatus nākotnei, un Jūsu devīzei šajā gadā jābūt „lēnāk brauksi, tālāk tiksi” .Rudenī daži metīsies iekšā mācībās, lai turpinātu iesākto vai iegūtu citu, jaunu izglītību. Ja 2013. gadā iegūsiet jaunas iemaņas, tad Jūsu darbs pavērs jaunas perspektīvas 2014. gadā, par kurām pat nenojaušat.

Mīlas horoskops

Marsa un Saturna sadursmes rezultātā, 2013. gads sola būt ļoti saspringts privātajā dzīvē. Šī tendence būs raksturīga pirmajā pusgadā. Liela problēma var būt nespēja samierināties un adekvāti uzņemt apkārt notiekošo. Prasme likvidēt konfliktus būs pirmais pakāpiens Jūsu personīgo problēmu risināšanā.

Finanšu horoskops

2013. gadā vēršiem ir jākļūst ļoti ekonomiskiem, it īpaši pirmajā pusgadā. Grūti veiksies ar jaunajiem projektiem vai investīcijas nebūs veiksmīgas līdz jūlijam, centieties šajā laika periodā neiekļūt parādos. Iespējams būs nepieciešams ķerties klāt ne īpaši mīlētam un peļņu nesošam darbam, lai noturētos uz finanšu viļņa.

Veselības horoskops

Jābūt īpaši uzmanīgiem gada pēdējos trīs mēnešos. Var rasties vieglas problēmas ar vēderu. Cīņai ar stresu neizmantojiet līdzekļus, kas izsauc atkarību, labāk palieliniet fizisko slodzi. Jūs var skart arī nelaimes gadījumi, tāpēc ievērojiet visus drošības noteikumus.

Dvīņi

Dvīņiem pirmie seši mēneši solās būt saspringti finansu jomā, savukārt sākot ar martu situācija uzlabosies un Jūs beidzot iegūsiet pelnīto balvu prēmijas veidā. Daudzus dvīņus 2013. gadā sagaida apmācības, jaunu iemaņu vai profesijas iegūšana. Liela vēlēšanās būt īpaši brīvam un patstāvīgam var novest pie strīdiem ar tuvākajiem. Tāpat gada laikā iespējamas tikšanās ar cilvēkiem, kuriem ir psiholoģiski uztraukumi vai postoša atkarība. Pacentieties pieturēties pie savām interesēm, un neieslīkstiet citu problēmu radītajā depresijā.

Mīlas horoskops

2013. gada sākumā iespējams Jums nāksies vairāk aizstāvēt savu autoritāti tiem, kuri netic Jūsu idejām. Savukārt gada otrajā pusē, Venēra būs Jums labvēlīga un pasniegs to īstas mīlestību vai bērna piedzimšanas veidā.

Finanšu horoskops

2013. gadā radīsies iespēja parādīt savus talantus un atrast darbu, kura tiešām atbilst viņu spējām, un kā rezultāts tiks atklātas finansu iespējas. Kaut gan pirmajā pusgadā būs saspringts darba grafiks ar zemu atalgojumu, sākot ar trešo dekādi Jūsu pūliņi tiks atalgoti naudas izteiksmē vai ar ideālu darbu. Daudzi dvīņi rudenī sāks aizraujošu karjeru.

Veselības horoskops

2013. gads veselības ziņā būs labvēlīgs. Nepieciešams pievērst uzmanību gremošanas un nervu sistēmām. Pavasarī un rudenī Jūs varat justies nedaudz nomākts, tāpēc rodiet iespēju atpūsties no savām un citu problēmām, un koncentrējieties emocionālam un fiziskam stāvoklim.

Vēzis

Vēzi raksturo izlēmība, organizētība un motivācija izvēlētā mērķa sasniegšanai. Otrajā gada pusē nāksies izmantot visas šīs spēcīgākās īpašības.

Mīlas horoskops

Šai horoskopa zīmei ir stipra un lojāla psihe, kas dod iespēju pielāgoties pastāvošajiem mainīgajiem apstākļiem. Tāpēc, kas attiecas uz vēža spējām veidot attiecības, tad arī šajā gadā ar tām nebūs problēmu, kaut gan daļai vēžu otrajā kvartālā būs nelielas nesaskaņas ģimenē. Bet arī te nav jāuztraucas, jo ar pirmo pēdējā kvartāla mēnesi viss būs mierīgi. Iespējamas laulības, kas visticamāk būs starp veciem draugiem otrā gada pusē.

Finanšu horoskops

Tie, kuri domā par investīcijām, vajadzētu to īstenošanu atlikt līdz jūlijam. Trešajā kvartālā jābūt ļoti uzmanīgam savos tēriņos, nevajag palielināt savus izdevumus par nevajadzīgām lietām, lai vēlāk par to nav jānožēlo. Kas attiecas uz skaidro naudu, tad tajā nejutīs grūtības gada pirmajos mēnešos un decembrī.

Veselības horoskops

Nebūs iemesla uztraukties, izņemot nelielas problēmas ar vēderu un gremošanas sistēmu. Kopumā zvaigznes sola veselīgu 2013.gadu

Lauva

2013. gadā lauvas pārspēs pašas sevi darbības un karjeras jomā. Saskarsme ar priekšniekiem un kolēģiem sagādās pozitīvas emocijas. Lauvām biznesmeņiem, pirmais pusgads solās būt veiksmīgs finansu jomā, algotiem darbiniekiem – pilnīgi reāli tikt pie algas paaugstinājuma. Savukārt, studentiem pirmais pusgads var būt visai saspringts, vajag izrādīt uzstājību apmācībās, tad otrā gada puse būs auglīga.

Mīlas horoskops

Laulātajiem pāriem – tas var būt ģimenes problēmu gads par savlaicīgi neatrisinātiem jautājumiem. Lauvām, kas ir attiecībās var rasties domstarpības visa gada garumā. Bet kā jau vairākumā gadījumu, vēsais uzstājīgais temperaments un taisnīga attieksme stiprinās un uzturēs mieru mājās. Vientuļajiem – diez vai veiksies partnera meklējumos, bet jebkurā gadījumā vajadzētu būt gataviem satikt savu likteni jebkur, jo nekad nezini ar ko zvaigznes var Tevi pārsteigt.

Finanšu horoskops

Gads būs viegls, neskatoties uz nebūtiskiem šķēršļiem, jo tie nespēs ietekmēt kopējo optimistisko situācijas virzienu, un radušies... būs minimāli salīdzinot ar priekšrocībām, kuras pavērsies. Darījumi ar Jūsu piedalīšanos būs perspektīvi un visdrīzāk tie ies uz „urrā”. Turklāt, no gada vidus radīsies jauna biznesa iespējas, bet gada nogale būs ideāls laiks, lai pārskatītu savus finansu jautājumus.

Veselības horoskops

Visa gada garumā lauvas žēlosies par nepietiekamību, bet tas nebūs būtiski, kā rezultātā nebūs pamata bažām. Var rasties sarežģījumi saistīti ar gremošanas traktu, asins cirkulāciju, noguruma sajūtu. Tāpēc medicīniskos un atveseļošanās jautājumus ir vērts apzināt sistemātiski, bet ne periodos, kad tie jau ir.

Jaunava

Diemžēl Jums būs jābūt gataviem pārvarēt ar darbu saistītās grūtības. Perfekcionisms darba vietā var novest pie uztraukuma un stresa. Bez tam, pirmajos trīs mēnešos nevajag gaidīt kādus bonusus. Tāpēc iesakām izmantot arsenālu, kuru daba ir dāvājusi jaunavai: intelekts, veselais saprāts un pacietība. Kas attiecas uz apmācībām, tad šis gads būs ļoti produktīvs, arī pašmācībai

Mīlas horoskops

Laulātiem pāriem noteikti būs nepieciešams pievērst uzmanību pārpratumu un konfliktu risināšanai, kuri var izcelties mājās, lai izvairītos no ilgstošas nesaskaņas. Šīs problēmas var izsaukt finansiālas grūtības.
Jaunavām 2013 gadā nevajag uzticēties citiem cilvēkiem, it īpaši pretējā dzimuma.
Nevajag uztraukties par vairākkārtējiem pārbaudījumiem un grūtībām. Kā kompensāciju zvaigznes sola piedzīvojumu pilnu un labvēlīgu 2014. Gadu, kas sniegs komfortu, atbalstu un harmoniju.

Finanšu horoskops

Būs problēmas ar darbu, palielināsies neplānoti izdevumi. It īpaši pirmajā pusgadā finansiālais stāvoklis būs zems. Nebēdājaties, gada otrajā pusē attiecības ar naudu uzlabosies, kļūs stabilas un drošas. Nebūs nekādu problēmu pārvarēt šos pārbaudījumus un nostāties uz kājām.

Veselības horoskops

Būsiet labā fiziskā formā, kaut gan otrā gada pusē iespējamas nelielas problēmas saistītas ar asinsrites sistēmu. Saspringtais gads nebūs pietiekams attaisnojums, neizmantotai atpūtai un rūpēm par savu veselību.

Svari

Nav jābaidās no izmaiņām, kuras var notikt un visā saskatīt tikai labo. Studentiem gada pirmā puse nesīs uzvaras garšu pēc mācību izpildes. Spējas pieņemt medaļas abas puses ļaus pārvarēt jebkuras grūtības.

Mīlas horoskops

Esiet uzmanīgs ar savu otro pusīti gada pirmajos trīs mēnešos, jo nesaskaņas un strīdi virmos gaisā. Izmantojiet savu iekšējo jūtu harmoniju, lai novērstu pārpratumus, kā ari neslikts padoms būs – turēt savu temperamentu un ne īpaši labo humora sajūtu pie sevis.
Ja pirmajā pusgadā ļausieties ievilkt sevi konfliktos, tad tie turpināsies līdz gada beigām. Tie, kuri paliks mierīgi zem problēmu sloga, otrajā gada pusē tiks atalgoti ar ģimenes idilli un stabilu darbu.

Finanšu horoskops

Zvaigznes brīdina būt īpaši uzmanīgiem ar finansēm visa gada garumā, jo var rasties neparedzēti apstākļi un nepieciešamība pēc izdevumiem. Kopumā finanšu stāvoklis būs stabils, un pat iespējami jauni izdevīgi piedāvājumi. Tie, kuri gaidīja kāpšanu pa karjeras kāpnēm, šī Jūsu vēlēšanās piepildīsies.

Veselības horoskops

Būs laba veselība, neskaitot nenozīmīgas saslimšanas, kas nepieciešams uzreiz ārstēt. Svari apzinās parastu īstenību, ka dzīves svarīgākie aspekti ir atkarīgi no pilnīgi parastām lietām.

Skorpions

Jūs kāpsiet uz augšu pa karjeras kāpnēm, Jūsu neatlaidīgais darbs ilglaicīgā perspektīvā nesīs augļus. Neaizmirstiet veltīt laiku jaunu zināšanu un jauninājumu iegūšanai, kas var būt izšķirošie karjeras veidošanā.
Šim gadam ir jākļūst par ģimenes vērtību un tradīciju stiprināšanas gadu. Velties vairāk uzmanības vecākiem un bērniem, bet šajā gadā arī nepieciešams pielikt pūles, lai izvairītos no greizsirdības un atmaksas jūtām.

Mīlas horoskops

Precētajiem skorpioniem būs nosliece uz nesaprašanos un pārpratumiem ģimenē, kas radīsies viņu pašu rezultātā. Lai labotu šo situāciju, domājiet pozitīvi, pievērsiet uzmanību savu partneru vajadzībām. Bez tam, ņemiet vērā, ka atklātība un taisnīgums ir labākie instrumenti, kurus Jums nepieciešams izmantot laulībā, lai izvairītos no ģimenes strīdiem.
Vientuļajiem cilvēkiem zvaigznes 2013.gadā apsola satikšanos ar cilvēku, kuru sen gaidījāt. Esiet atvērti un optimistiski nosakņoti, kad lieta nonāks līdz mīlestībai, šeit padoms būs: esiet pats un atveriet savu sirdi.

Finanšu horoskops

Gada pēdējais kvartāls būs īpaši labvēlīgs investīcijām, kā arī veiksmīgi varat uzsākt savu biznesu. Viss notiks tā kā Jūs vēlēsieties. Jūsu neizsīkstošā enerģija Jums ļaus sasniegt daudzus mērķus un finansiālas iespējas. Bez tam 2013 gads būs veiksmīgs uzkrājuma veidošanai, iespējams esat guvuši labu mācību no pagājušā gada sliktās finansiālās situācijas.

Veselības horoskops

Lielākā daļa šīs zīmes pārstāvju izjūt problēmas ar veselību, galvenokārt tas attiecināms uz gremošanas sistēmas: diareja, čūla utt. Par laimi pirmajos sešos mēnešos zodiaks nesola saslimt ar šāda veida slimībām. Pēdējā 2013. gada kvartālā pilnīgi iespējams, ka Jums būs nelielas veselības problēmas šajā jomā. Tāpēc nepieciešams rūpēties par savu ķermeni un veselību, sākot ar janvāra mēnesi. Veltiet nedaudz uzmanības vingrinājumiem un sekojiet pareizai ēšanai.

Strēlnieks

2013. gadā būs karjeras izaugsmes iespējas. To zodiaka zīmes pārstāvju bizness, kuri strādā IT sfērā zels un plauks. Pavasarī Jūs visus iedvesmosiet ar savām idejām, tās vedīs pie nozīmīgiem sasniegumiem, kuri tiks pilnvērtīgi apkārtējo novērtēti. Ja sen esat sapņojis sākt savu biznesu onlainā, tad 2013. gada vasara ir piemērotākais laiks.

Mīlas horoskops

Attiecības ģimenē atradīsies uzmanības centrā. Zvaigznes šajā gadā apsola mierīgu gavēni, bet iesaka īpašu akcentu veltīt bērniem. Tajā gadījumā, ja Jums nav ģimenes, ar prieku varat secināt, ka jaunie cilvēki meklē Jūsu padomu un piedalīšanos. Esat pacietīgs, jo ne vienmēr pēdējais vārds paliks aiz Jums, iespējams nāksies meklēt kompromisu. Ja nevarat tikt galā ar trauksmes sajūtu, nekautrējieties prasīt palīdzību, kādam, kurš ir vecāks un par Jums gudrāks. Tāpat būs labs konsultāciju un pašizaugsmes gads. Neprecētie strēlnieki var tikt apgredzenoti. Būs arī tādi eksemplāri, kuri būs ieinteresēti ar savu karjeru, nevis attiecību veidošanu.

Finanšu horoskops

Finansiālais stāvoklis paspēs atspoguļoties bankas kontā sākot jau ar vasaru. Zvaigznes sola daudz bonusu un dāsnumu. Jaunais tiešsaistes uzņēmums atmaksāsies, veiksmīgi būs investīciju projekti un fondu biržas spēles. Kopumā gads būs finansiāli veiksmīgs. Savukārt Jūs nedrīkstat riskēt maijā un jūnijā, jo planētu izkārtojums šajā laikā būs Jums nelabvēlīgs. Zelta vai nekustamā īpašuma pirkšana Jums atmaksāsies.

Veselības horoskops

Veselība būs stipra, bet Jūs būsiet viegli uzbudināmi un nervozi. Sekojiet līdzi ādas slimībām, nogurums vai nervozitāte, noguruma izsaukti. Veiksmīgi būs arī mēģinājumi samazināt svaru.

Mežāzis

2013 gads nenesīs kardinālas izmaiņas dzīvē. Vispār šis gads būs nosvērts un mierīgs. Vienīgais ko var ar pārliecību atzīmēt, ka strādāt mežāzim nāksies daudz. Īpaši svarīgs profesionālajā sfērā būs janvāris un februāris. Šajā periodā tik likti pamati nākotnes nopietnajiem un darbietilpīgajiem projektiem. Tie būs sarežģīti, bet tai pat laikā ilglaicīgi un peļņu nesoši. Nevajag pieņemt neapdomīgus lēmumus, nevajag ļauties savām emocijām un vēlmēm. Visiem lēmumiem jābūt pārdomātiem. Solās būt daudz darba, tāpēc nevajag nodarboties ar sīkumiem. Netērējat enerģiju īslaicīgu panākumu gūšanai. 2013. Gadā Jūs sagaida jauni darbu sākumi, kas nesīs veiksmi, bet būs nepieciešams pielikt maksimums daudz pūļu. Aizraujoties ar saviem darbiem, Jūs varat iegūt paaugstinājumu darbā. Iespējams, ka mainīsiet darba vietu uz daudz labāk atalgotu. Priekšniecība pamanīs Jūsu raušanos uz priekšu un piedāvājums nebūs ilgi jāgaida. Vasarā gaidāms svarīgs lietišķs brauciens, iespējams uz ārzemēm. Šis brauciens nesīs jaunus svarīgus kontaktus profesionālajā sfērā. Savukārt, ja ļausieties emocijām, rezultāts būs negatīvs.

Mīlas horoskops

Attiecību jomā nav gaidāmas nozīmīgas izmaiņas. Būsiet aizņemts tik ļoti darbos, ka ģimenei katastrofāli trūks laika. Tas var novest pie konfliktiem, un tuvinieku nesapratnes. Mežāži atšķiras ar impulsivitāti, eksplodējošu raksturu. Nevajag viņus uzvilkt, rīkot izskaidrošanos, attiecību noskaidrošanu. Pacenšaties pārliecināt savus tuviniekus, ka šobrīd Jums ir nepieciešams atbalsts. 2013.gada vidū paņemiet pārtraukumu. Brīvdienas pavadiet ar tuviniekiem, draugiem. Tas ļaus Jums saglabāt attiecības, dos pārliecinātību, ka Jums ir drošs plecs.

Finansu horoskops

Nestrādājošie mežāži jau 201. Gada sākumā atradīs sev piemērotu darbu. Jūsu centība izvēlētajā jomā nesīs nozīmīgu veiksmi. Materiālajā jomā arī viss noritēs gludi bez jebkādas aizķeršanās. Jau gada sākumā Jūs varat atrast papildus peļņas iespējas, vai arī jau esošo pievienot darba algai. Der atcerēties, ka lieli naudas papildinājumi nav gaidāmi. Visi jaunie projekti sāks nest peļņu tikai gada beigās. Tieši tāpēc ir uzmanīgi jāizturas plānojot budžetu. Iespējams, ka nāksies ekonomēt. Šis nebūs veiksmīgais laiks lielu pirkumu iegādei.

Veselības horoskops

Pašsajūta varētu būt arī labāka. Tas saistīts ar to, ka daudz enerģijas un spēka tiks patērēts risinot darba jautājumus. Sakrātais nogurums parādīsies jau maija, jūnija mēnesī. Nepieļaujiet pārpūli, esiet uzmanīgi pret sevi. Iespējams, ka labākais risinājums būs sabalansēts uzturs, rīta vingrošana, ieturēts dienas režīms.

Ūdensvīrs

Jūs gaida pārbraukšana uz citu dzīves vietu vai arī radīsies iespēja strādāt ārzemēs. Līdz pārbraukšanai ir nepieciešams parūpēties par visām formalitātēm, lai izvairītos no jebkādiem sarežģījumiem. Tāpat gada otrajā pusē pastāv iespēja doties mācību braucienos. Tāpēc esat gatavi pieņemt šādu iespēju. Tādejādi, 2013. gads būs saistīts ar lielu izrāvienu. Jums droši ir jāskatās uz priekšu, jo čūskas gads būs mierīgs un patīkams, bez jebkādām nopietnām problēmām un lieliem darījumiem.

Mīlas horoskops

Nepieciešams vairāk veltīt laika savām otrām pusītēm un bērniem, bet tie, kuri atrodas attiecību procesā, vajadzēs ieguldīt lielākas pūles attiecību uzturēšanai. Vientuļajiem pastāv iespēja satikt savu otro pusīti, sākot ar 2013. gada jūliju.

Finanšu horoskops

Jūs sagaida finansiāls uzplūdums saistīts ar biznesu vai algas paaugstinājumu, ar noteikumu, ka veicat sekojošos pienākumus nākotnē. Ienākumu pieaugums plānojams gada sākumā, bet priodā no jūlija līdz decembrim gaidāmi nenozīmīgi tēriņi.

Veselības horoskops

Lielākajā 2013. gada daļā nebūs jāsatraucas par savu fizisko veselības stāvokli. Tikai pēdējā kvartālā vajadzētu būt uzmanīgākiem ar gremošanas sistēmu un vēderu.

Zivis

2013. gadā atslēgas moments būs bizness un karjera. Jūs varat cerēt uz prēmiju, daži no Jums, iespējams mainīs darbu, kas būs saistīts ar lielāku atalgojumu. Ja esat neapmierināti ar savu darbu, tad labākas iespējas kā 2013. gadā nebūs tik drīz. Nāksies ieguldīt ne mazums pūļu, lai izvairītos no tenkām darbā. Jūsu veiksme tiks kritizēta. Tāpat planētas būs labvēlīgas tām zivīm, kuras meklē darbu citā valstī vai ārzemēs. Lielākai daļai būs iespējas doties ceļojumos. Labs gads tiem, kuri strādā lielās kompānijās vai korporācijās, bet nebūs tik veiksmīgs tiem, kuri vēlas sākt savu personīgo biznesu.

Mīlas horoskops

Gads sāksies mierīgi, bet nelieli pārpratumi var rasties vasaras laikā. Neļaujiet nebūtiskiem strīdiem pāraugt cīņā. Fokusējieties uz tiem, kurus Jūs mīlat, un necentieties patstāvīgi pieminēt viņu mīnusus un nepilnvērtības. Zivīm svarīga ir paškontrole, ja jūtat, ka Jūs provocē, pacenšaties vienkārši piedot un aizmirst. Šajā gadā ne vienu reizi vien pie Jūsu durvīm klauvēs, meklējot padomu un atbalstu. Iestāšanās labdarības organizācijā būs Jums par labu. Ja esat vientuļš, esat labprātīgais vai ziedojiet labiem darbiem – ātrs veids atrast laimi.

Finanšu horoskops

Jutīsiet, ka beidzot esat izkļuvis no parādiem. Jūsu spējas nopelnīt naudu parādīsies jau pirmajos gada mēnešos. Savukārt gada lielākajā daļā, nāksies savilkt jostu. Kopumā 2013. gadā runa vairāk ies par finansiālo atveseļošanos, nekā par investīcijām un jaunu programmu iedibināšanas. Gada beigās iespējams radīsies kāds negadījums, kas prasīs papildus naudas līdzekļus, tāpēc obligāti nolieciet kaut kādu naudas summu rezervei.

Veselības horoskops

Pirmajā pusgadā lemts izbaudīt labo veselību. Savukārt, planētas norāda ka sākot ar vasaru iespējami sarežģījumi, ieskaitot sāpes mugurā, problēmas ar vēderu, saaukstēšanās, galvas sāpes un sāpes locītavās. Šīs zīmes tuvinieki arī var dabūt problēmas ar veselību šajā laika periodā.

Tavas lapas stils

Izvēlies Dizainu
Izvēlies Dizainu
Izvēlies Dizainu
Izvēlies Dizainu
Izvēlies Dizainu
Izvēlies Dizainu
Izvēlies Dizainu
Izvēlies Dizainu
Izvēlies Dizainu
Izvēlies Dizainu
Izvēlies Dizainu
Izvēlies Dizainu
Izvēlies Dizainu

 

Brīva vieta Jūsu reklāmai

 

Šeit var atrasties Jūsu reklāma.

 

Rakstiet uz Kontakti

 

Cenas pēc vienošanās 

Saliniekiem

Saņem jaunumus e-pastā